VI Niedziela Zwykła
17.02.2019r.

• W tym tygodniu w Liturgii w piątek obchodzimy Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.
  • Dziś po Mszy Świętej o godzinie 11:15 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej, a po Mszy Świętej o godzinie 17 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z grupy gimnazjalnej jak i również z grupy klas 8 szkoły podstawowej.
  • Zachęcamy mężczyzn do wstąpienia w szeregi Rycerzy Kolumba, osoby chętne zapraszamy do zakrystii po Mszy Świętej.
  • W środę po Mszy Świętej o godzinie 17 tradycyjna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy – patronki naszej Diecezji
  • Parafia organizuje pielgrzymkę do Gruzji w terminie od 11-18.06.2019r. koszt pielgrzymki 4190zł, a dla stałych klientów biura podróży Arcus 3990zł. Szczegóły pielgrzymki znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem, zapisy w zakrystii po Mszy Świętej lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  • W piątek o godzinie 19:45 wyruszy z naszej parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej i Jordanii. Bardzo prosimy pielgrzymów o punktualne przybycie na parking przy naszym kościele.
  • Pod chórem u Pana kościelnego do nabycia nowy numer tygodnika niedziela, a także można nabyć za dobrowolną ofiarę modlitewnik do świętego Charbela.