XII Niedziela Zwykła 23.06.2024 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czwartek Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, a w sobotę świętych Apostołów Piotra i Pawła. W piątek wspominamy św. Ireneusza biskupa i męczennika.
2. Nabożeństwa czerwcowe, są odprawiane od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godzinie 17:00, a w sobotę po Mszy Świętej o godzinie 9:00.
3. We wtorek o godz. 19.00 Msza Święta za wstawiennictwem św. Szarbela, Hardiniego, Rafki i bł. Stefana.
4. W naszej parafii 14.07.2024 r. w godz. 9.00-13.00 w ambulansie przy plebanii będzie miała miejsce zbiórka krwi.
5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne będzie czynne tylko we wtorki od godziny 16:00-17:00. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer telefonu dostępny na stronie parafii oraz w gablocie ogłoszeń.
6.  Nowy numer tygodnika  Niedziela, dostępny pod chórem w cenie 10 zł
7. Na wieczny spoczynek w minionym tygodniu odprowadziliśmy śp. Zenona Wiśniewskiego. Wieczny odpoczynek…