Duszpasterze


PROBOSZCZ
Ks. Kan.Wiesław Pacak
Urodzony: 26.05.1962
Świecenia kapłańskie:22.05.1988r.

K.s WIKARIUSZ

Ks.Krzysztof  Samul (2003-2006)

Ks.Marcin Kaczyński (2006-2015)

Ks.Rafał Bochen (2015-2016)

Ks.Michał Paluch (2016-

Urodzony: 02.04.1985

Święcenia kapłańskie:18.06.2011 Toruń