Schola Misericordia

Schola Misericordia rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2006 roku, a prowadzą ją Justyna i Jakub Cybulscy. Opiekunami duchownymi zespołu byli: ks. Krzysztof Samul, ks. Marcin Kaczyński, ks. Rafał Bochen, ks. Michał Paluch. Obecnie opiekę duchową sprawuje ks. Marcin Jędraszek.
W scholi jest 26 dziewcząt w wieku od 6 do 17 lat. Na skrzypcach gra Julia Zielińska, a na instrumencie klawiszowym Paweł Wałdowski.
Próby scholi odbywają się w środy od 18.00 do 19.00, w salce na plebanii. Najczęściej można nas usłyszeć podczas Mszy Świętej w niedzielę o godzinie 11.30.
Nasza schola jest miejscem rozwoju wokalnego i duchowego. Zawieramy tu wspaniałe znajomości i przyjaźnie. Miło spędzamy czas podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.